Fotoğrafçılık Kurslarında %70 İndirimin Bitmesine Az Kaldı!
Giriş Yap Üye Ol
  • Ücretsiz Sultanahmet Fotoğraf Gezisi (15 Eylül 2019)

Ücretsiz Sultanahmet Fotoğraf Gezisi (15 Eylül 2019)


HER HAFTA
ÜCRETSİZ
ETKİNLİK
HEPSİ PHOTOPLAY'DE


ÜCRETSİZ SULTANAHMET FOTOĞRAF GEZİSİ

15 Eylül 2019 Pazar


PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu olarak fotoğrafseverlerin kendilerini geliştirmeleri için her hafta İstanbul'un farklı semtlerinde fotoğraf çekim gezileri düzenliyoruz.

İstanbul'un tarihi dokusunu en iyi yansıtan Sultanahmet'te gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bu geziye katılıp fotoğraf pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız; "Etkinliğe Katıl" butonuna basıp, sonraki adımları izleyerek geziye ÜCRETSİZ KAYIT yaptırabilirsiniz.

Geziler esnasında temel fotoğrafa yönelik uygulamalar yapılacak olup, çekim türlerine göre gezi esnasında kısa brifingler verilecektir.

GEZİ TARİHİ: 15 Eylül 2019 Pazar

BULUŞMA SAATİ (Tahmini): 10:00'de buluşulup, 2-2.5 saat sürmektedir.  (Buluşma saati tahmini olarak verilmiş olup, değişkenlik gösterebilir.)

BULUŞMA YERİ: Sultanahmet Tramvay Durağı'nın hemen yanında bulunan Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda buluşuyoruz. 

BULUŞMA YERİ KONUMU: https://goo.gl/maps/KbQVo77azES2

HATIRLATMA: Bu geziye katılım herkese açıktır. PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'ndan eğitim alan ve almayan herkes gezimize katılabilir. Geziye katılmak için mutlaka kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Geziden 1 gün önce, geziyi hatırlatmak amacıyla sizlere SMS gönderilecektir. SMS içeriğinde buluşulacak kesin saat ve konum ile gezi lideri olacak eğitmenimizin iletişim bilgileri yer alacaktır. Ayrıca hava şartlarına göre buluşma saati değişebilir ya da gezi iptal edilebilir. Bu durumda da kayıt yaptıranlara mutlaka SMS ile bilgi verilmektedir. 


  • Sosyal Medyada Biz
  • İLETİŞİM
  • Güvenli Alışveriş
  • © Tüm hakları saklıdır.