• Uygulamalı Çekim Teknikleri Atölyesi

Uygulamalı Çekim Teknikleri Atölyesi

%59 İndirim
  • 1100.00TL
  • 450.00TL
43 TL x 12 ay’a varan  taksit seçenekleriGENEL BİLGİ

Uygulamalı İleri Teknik Atölye, fotoğrafçılığını ilerletmek, makinesine hakim olmak ve çekim tekniklerini öğrenmek isteyenler içindir. 

Bu fotoğrafçılık kursu esnasında 4 hafta boyunca gezerek 11 çekim tekniğini öğreneceksiniz. 

(Eğer tripodunuz yoksa, PhotoPlay'e ait tripod ve monopodları dersler esnasında ücretsiz kullanabilirsiniz.) 

* Kısa süreliğine 1100TL yerine 550TL 

* En iyi fiyat garantisi 

* 27TL Para Puan Kazanımı 

* Hafta içi ve hafta sonu grupları 

* Toplam 4 hafta / 12 saatlik eğitim 

* 11 çekim tekniğini uygulamalı çekim 

* Maksimum 10 kişilik çekim grubu 

* %100 öğrenme garantili eğitim 

* En kapsamlı ders içeriği 

* Kaçırdığınız dersler için telafi imkanı 

* Sınırsız kurs tekrarı 

* Sınırsız şehir içi uygulama gezisi 

* PhotoPlay Platinium üyeliği 

* Şehir dışı gezilerde özel indirim 

* Yeni makine alacaklara özel indirimler 

* Makine ve ekipman danışmanlığı 

* İndirimli makine satışı 

* Fotoğraf değerlendirme 

* Telefon ve Whatsapp desteği 

* Başarı ve Eğitim Sertifikası 

* Kredi kartına taksit imkanı


NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

*Uygulamalı İleri Fotoğrafçılık Kursu ile hem gezecek hem de bol bol pratik yapma imkanı bulacaksınız. 

*Bu fotoğrafçılık kursu ile ileri çekim tekniklerini, tüm detayları ile öğreneceksiniz. 

*Dersler sırasında verilen teknik bilgiyi, makinenize eğitmenlerimizle birlikte uygulayacak ve sonucunu anında göreceksiniz. 

*Bu kurs sonunda portfolyonuza koyacağınız profesyonel fotoğraflara sahip olacaksınız. 


KURSUN İŞLEYİŞİ

*İstanbul'un çeşitli semtlerinde, eğitmenlerimizle birlikte uygulamalı olarak fotoğraflar çekeceksiniz. 

*Bu fotoğrafçılık kursu esnasında çekeceğiniz fotoğrafları portfolyonuza da koyabileceksiniz. 

*Çekmiş olduğunuz fotoğraflar, ders esnasında eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir.


KURS TARİHLERİ

HAFTA SONU GRUPLARI

*Uygulamalı İleri Teknik Fotoğrafçılık Kursu hafta sonu grupları Cumartesi günleri ders yapacak olup, toplam 4 haftada 12 saatlik eğitimi kapsamaktadır.

*Olumsuz hava koşulları, at yarışı olmaması gibi nedenlerden ötürü ders mekan, gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.

*Hava koşullarının değişken olması nedeniyle, hangi dersin işleneceği ders gününden bir veya iki gün öncesinde haber verilmektedir.


94. DÖNEM / 02 Mart 2019 Cumartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 02-09-16-23 Mart 2019 


96. DÖNEM / 30 Mart 2019 Cumartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 30 Mart ve 06-13-20 Nisan 2019 


98. DÖNEM / 27 Nisan 2019 Cumartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 27 Nisan ve 04-11-18 Mayıs 2019


HAFTA İÇİ GRUPLARI

*Uygulamalı İleri Teknik Fotoğrafçılık Kursu hafta içi grupları, Pazartesi günleri ders yapacak olup, toplam 4 haftada 12 saatlik eğitimi kapsamaktadır.

*At yarışları; hafta içi çarşamba günleri olduğu için hipodromdaki ders o günlerde yapılacaktır.

*Olumsuz hava koşulları, at yarışı olmaması gibi nedenlerden ötürü ders mekan, gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.

*Hava koşullarının değişken olması nedeniyle, hangi dersin işleneceği ders gününden bir veya iki gün öncesinde haber verilmektedir.


95. DÖNEM / 11 Mart 2019 Pazartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 11-18-25 Mart ve 01 Nisan 2019 


97. DÖNEM / 08 Nisan 2019 Pazartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 08-15-22-29 Nisan 2019 


99. DÖNEM / 06 Mayıs 2019 Pazartesi başlangıçlı

Ders Günleri: 06-13-20-27 Mayıs 2019 
ÇEKİM MEKANLARI ve SAATLER

İSTANBUL ŞUBESİ

*Uygulamalı İleri Fotoğrafçılık Kursu'nun bu dersinde; tanışma ve genel sohbetin ardından Panning Çekim Tekniği ve Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniği ile ilgili eğitimimizi gerçekleştireceğiz. 

Yer : Veliefendi Hidopromu 

Saat : 18:00-21:00 arası (3 Saat) 


*Uygulamalı İleri Fotoğrafçılık Kursu'nun bu dersinde; Gece Fotoğrafçılığı, Uzun Pozlama, Siluet Çekim Tekniği ve Dolgu Flaşı kullanımı ile ilgili eğitimimizi gerçekleştireceğiz. 

Yer : Kız Kulesi Karşısı – Üsküdar Salacak Sahili 

Saat : 19:00-22:00 (3 Saat) 


*Uygulamalı İleri Fotoğrafçılık Kursu'nun bu dersinde; Panorama ve Üst Üste Çekim Teknikleri ile ilgili eğitimimizi gerçekleştireceğiz. 

Yer : Taksim Tünel Girişi

Saat : 12:00-15:00 (3 saat) 


*Uygulamalı İleri Fotoğrafçılık Kursu'nun bu dersinde; Stroboskopik Çekim Tekniği ve Işıkla Boyama tekniğine dair eğitimimizi gerçekleştireceğiz. 

Yer : Mecidiyeköy Kurs Merkezi

Saat : 19:00-21:00 (3 Saat) 

*Olumsuz hava koşulları, at yarışı olmaması gibi nedenlerden ötürü ders mekan, gün ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.

*Hava koşullarının değişken olması nedeniyle, hangi dersin işleneceği ders gününden bir veya iki gün öncesinde haber verilmektedir.


KURS İÇERİĞİ

* Panning Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Panning Çekim Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Panning Çekim Tekniğinde Kullanılan Ekipmanlar * Panning Çekim Tekniğinde Mekan Seçimi * Panning Çekim Tekniğine Dair Uygulama 

* Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, * Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniğinde Kullanılan Ekipmanlar * Zoom In – Zoom Out Çekim Tekniğine Dair Uygulama 

* Gece Fotoğrafçılığı Nedir ve Nasıl Çekilir? * Gece Fotoğrafçılığında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Gece Fotoğrafçılığında Kullanılan Ekipmanlar * Gece Fotoğrafçılığı Uygulama Çekimi 

* Uzun Pozlama Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Uzun Pozlamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Uzun Pozlamada Kullanılan Ekipmanlar * Uzun Pozlama Uygulama Çekimi 

* Panorama Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir? * Panorama Çekimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Panorama Çekiminde Kullanılan Ekipmanlar * Panoramik Fotoğraf Çekim Uygulaması * Photoshop’ta Panoramik Fotoğraf Birleştirme 

* Üst Üste Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Üst Üste Çekim Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, * Üst Üste Çekim Tekniğinde Kullanılan Ekipmanlar * Photoshop’ta Üst Üste Çekim Tekniği Uygulaması 

* Stroboskopik Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Stroboskopik Çekim Tekniği Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Stroboskopik Çekim Tekniği Kullanılan Ekipmanlar * Stroboskopik Çekim Tekniği Uygulaması 

* Dolgu Flaşı Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Dolgu Flaşı Tekniği Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, * Dolgu Flaşı Tekniği Tekniğinde Kullanılan Ekipmanlar * Dolgu Flaşı Uygulaması 

* Silüet Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Silüet Çekim Tekniği Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar * Silüet Çekim Tekniği Uygulama Çekimi 

* Manzara Fotoğrafı Çekim Tekniği Nedir ve Nasıl Çekilir * Manzara Fotoğrafı Çekim Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, * Manzara Fotoğrafı Çekim Tekniği Kullanılan Ekipmanlar 

* Işıkla Boyama Tekniği Nedirve Nasıl Çekilir * Işıkla Boyama Tekniğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, * Işıkla Boyama Tekniğinde Kullanılan Ekipmanlar 

* Fotoğrafları Değerlendirme 


EĞİTMENLER

Uygulamalı İleri Teknik Atölye Fotoğrafçılık Kursu Seminerleri; İstanbul şubelerinde Nihat Karadağ, Özcan Yaman, Yücel Öksüz ve Cem Coşkun tarafından tarafından verilmektedir.


ÜCRET ve KAYIT

Uygulamalı İleri Teknik Atölye ücreti kısa süreliğine 1100TL yerine %50 indirimle 550TL'dir. 

Ayrıca bu kursu satın aldığınızda, 27TL değerinde para puan kazanacaksınız ve bu para puanı bir sonraki kurs ya da gezide indirim olarak kullanabileceksiniz. 

Kursa katılmak için  online satın alma yaparak kayıt olmanız gerekmektedir. 

Ödemenizi kredi kartı ile taksitle yada EFT ile yapabilirsiniz. Dilerseniz satın almanızı siteden EFT olarak seçtikten sonra, kurs merkezimize gelerek elden de ödeme yapabilirsiniz. Ancak EFT veya elden ödemeleriniz 1 (bir) iş günü içerisinde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kaydınız iptal edilecektir. Kurs günü herhangi bir ödeme alınmamaktadır. 

Kurslarla ilgili İndirim Kuponları için, mobil uygulamamızı indirin... IOS / ANDROID  Etkinliklerimizden haberdar olmak için takipte kalın...

Eğer satın almanızda İndirim Kuponu ya da Para Puan kullanacaksanız, lütfen öncelikle İndirim Kuponu Kullanım Koşulları ile Para Puan Kullanım Koşulları'nı dikkatlice okuyunuz.