KARS-ÇILDIR GEZİSİ KAZANMAK İSTER MİSİN?

KARS-ÇILDIR GEZİSİ KAZANMAK İSTER MİSİN?


Sosyal medya hesaplarımıza yorum yazıp, puan veren 10 kişi çeşitli hediyeler kazanacak. Bunlardan biri de Kars-Çıldır Fotoğraf Gezisi. Ayrıca sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor. Daha ne olsun... :)


Sosyal medyada, deneyim yorumları oldukça önemli. O nedenle sizlerin yorum ve puanlarına ihtiyacımız var. Kurs, gezi ve etkinliklerimize katılıp bizi tanıyan arkadaşlarımızdan, Google, Facebook ve Foursquare profilimize yorum-puan vererek, tanıtımımıza destek olmalarını rica ediyoruz.  Çünkü bizi sosyal medyada bulacak kişiler, ilk sizin yorumlarınızı okumuş olacak. 


Tabi zaman ayırıp, yorum yapan / puan veren kişilere de, çekilişle çeşitli hediyeler vermek istedik. 


Çekiliş, "En İyiler 2018" fotoğraf sergimizin açılışı esnasında yapılacak. 29 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 21:00'de Mecidiyeköy'deki Fotoğraf Eğitim Merkezi'mizde gerçekleşecek olan çekilişi, instagram hesaplarımız @fotografcilikkursu ve @fotografegitimmerkezi hesaplarından da canlı olarak yayınlayacağız. İsterseniz, eğitim merkezimize gelerek, hem sergiyi gezebilir, hem de çekilişi izleyebilirsiniz...


Çekilişe katılım şartları aşağıda belirtilmiştir. Lütfen okuyunuz. 


Yaptığınız her yorum ve puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. Yani Facebook, Google ve Foursquare hesaplarının hepsinde yorum yapıp puan verirseniz, toplamda 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. 


Google: https://goo.gl/SGTuLv

Facebook: https://goo.gl/rdyDN6

Foursquare: https://goo.gl/4VtXxN


Yorum yapacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler... 


Nihat Karadağ / PhotoPlay KurucusuKATILIM KOŞULLARI:

1- Linkleri yukarıda belirtilmiş olan Facebook, Google ve Foursquare da yer alan "PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu" sayfalarına yapacağınız yorum ve puanlamayla çekilişe katılabilirsiniz.

2- Sosyal medya profillerimizde yaptığınız her yorum ve puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. Yani Facebook, Google ve Foursquare hesaplarının hepsinde yorum yapıp puan verirseniz, toplamda 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. 

3- Eğer daha önce linkleri aşağıda belirtilen sosyal medya hesaplarımıza yorum yapıp, puan verdiyseniz, çekilişe otomatik olarak katılmış sayılacaksınız. Eğer sadece 1 (bir) sosyal medya hesabında yorum yaptıysanız, diğerlerinde de yaparak şansınızı artırabilirsiniz.

4- Bu çekilişten, sadece PhotoPlay'den kurs almış, gezilerine yada etkinliklerine katılmış olan kişiler yararlanabilir. Bizi tanımayan kişiler yorum yapıp puan verse dahi, çekilişe katılamazlar. Kazansalar dahi ödülü alamazlar ve ödül yedekteki kişiye devretmiş olur. 

5- Son katılım tarihi 28 Aralık 2018 saat 23.59'dur. Bu saate kadar sosyal medya hesaplarımıza yorum yapıp puan veren herkes, çekilişe katılabilecektir. 

6- Çekiliş sonucu 29 Aralık 2018 saat 21.00'den sonra, instagram hesaplarımız @fotografcilikkursu ve @fotografegitimmerkezi  'nde paylaşılacaktır.  

7- Kars-Çıldır Fotoğraf Gezisi 19-22 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kazanan kişi, geziye katılım ücreti olan 1.000 TL'yi ödemeyecektir. Ancak uçak biletini kendisi alacaktır. NOT: Düşük puan vermeniz yada bizi eleştirmeniz kesinlikle önemli değildir. Çekilişi etkilemez. Hakkımızda ne düşünüyorsanız açıkça yazabilirsiniz. Önemli olan, sizlerin sayesinde diğer insanların bizi tanıması. 


HATIRLATMA: Aynı şekilde yaptığımız ilk çekilişte 500 TL Para Puan ödüllünü Gamze Büktel arkadaşımız, ikinci çekilişteki Paris Gezisi ödülünü Şaban Çakır arkadaşımız kazanmıştı. Yeni şanslı kişinin kim olacağını heyecanla bekliyoruz..