DOĞU EKSPRESİ ile KARS-ÇILDIR GEZİSİ KAZANMAK İSTER MİSİN?

DOĞU EKSPRESİ İLE KARS-ÇILDIR GEZİSİ KAZANMAK İSTER MİSİN?


Sosyal medya hesaplarımıza yorum yazıp, puan veren 10 kişi çeşitli hediyeler kazanacak. Ayrıca bir kişiye de Doğu Ekspresi ile Kars-Çıldır Fotoğraf Gezisi hediye edeceğiz.. Ayrıca sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor. Daha ne olsun... :)


Sosyal medyada, deneyim yorumları oldukça önemli. O nedenle sizlerin yorum ve puanlarına ihtiyacımız var. Kurs, gezi ve etkinliklerimize katılıp bizi tanıyan arkadaşlarımızdan, Google, Facebook ve Foursquare profilimize yorum-puan vererek, tanıtımımıza destek olmalarını rica ediyoruz.  Çünkü bizi sosyal medyada bulacak kişiler, ilk sizin yorumlarınızı okumuş olacak. 


Tabi zaman ayırıp, yorum yapan / puan veren kişilere de, çekilişle çeşitli hediyeler vermek istedik. 


Çekiliş, "En İyiler 2019" fotoğraf sergimizin açılışı esnasında yapılacak. 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 21:00'de Mecidiyeköy'deki kurs mekezimizde gerçekleşecek olan çekilişi, instagram hesaplarımız @fotografcilikkursu ve @photoplayfotografcilikkursu hesaplarından da canlı olarak yayınlayacağız. İsterseniz, eğitim merkezimize gelerek, hem sergiyi gezebilir, hem de çekilişi izleyebilirsiniz...


Çekilişe katılım şartları aşağıda belirtilmiştir. Lütfen okuyunuz. 


Yaptığınız her yorum ve puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. Yani Facebook, Google ve Foursquare hesaplarının hepsinde yorum yapıp puan verirseniz, toplamda 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. 


Google: www.no1.com.tr/google

Facebook: www.no1.com.tr/facebook

Foursquare: www.no1.com.tr/foursquare


Yorum yapacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler... 


Nihat Karadağ / PhotoPlay KurucusuKATILIM KOŞULLARI:

1- Linkleri yukarıda belirtilmiş olan Facebook, Google ve Foursquare da yer alan "PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu" sayfalarına yapacağınız yorum ve puanlamayla çekilişe katılabilirsiniz.

2- Sosyal medya profillerimizde yaptığınız her yorum ve puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. Yani Facebook, Google ve Foursquare hesaplarının hepsinde yorum yapıp puan verirseniz, toplamda 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. 

3- Eğer daha önce linkleri aşağıda belirtilen sosyal medya hesaplarımıza yorum yapıp, puan verdiyseniz, çekilişe otomatik olarak katılmış sayılacaksınız. Eğer sadece 1 (bir) sosyal medya hesabında yorum yaptıysanız, diğerlerinde de yaparak şansınızı artırabilirsiniz.

4- Bu çekilişten, sadece PhotoPlay'den kurs almış, gezilerine yada etkinliklerine katılmış olan kişiler yararlanabilir. Bizi tanımayan kişiler yorum yapıp puan verse dahi, çekilişe katılamazlar. Kazansalar dahi ödülü alamazlar ve ödül yedekteki kişiye devretmiş olur. 

5- Son katılım tarihi 26 Aralık 2019 saat 23.59'dur. Bu saate kadar sosyal medya hesaplarımıza yorum yapıp puan veren herkes, çekilişe katılabilecektir. 

6- Çekiliş sonucu 27 Aralık 2019 saat 21.00'den sonra, instagram hesaplarımız @fotografcilikkursu ve @photoplayfotografcilikkursu 'nde paylaşılacaktır.  

7- Kazanan kişi, Samaha Turizm tarafından Mart 2020'de organize edilen 6 farklı Doğu Ekspresi ile Kars-Çıldır Fotoğraf Gezisinden kendisine uygun olan tarihi seçebilecektir. Kazanan kişi, geziye katılım ücreti olan 1.200 TL'yi ödemeyecektir. Ancak dönüş uçak biletini kendisi alacaktır. NOT: Düşük puan vermeniz yada bizi eleştirmeniz kesinlikle önemli değildir. Çekilişi etkilemez. Hakkımızda ne düşünüyorsanız açıkça yazabilirsiniz. Önemli olan, sizlerin sayesinde diğer insanların bizi tanıması. 


HATIRLATMA:

2017 yılındaki çekilişte 500 TL Para Puan ödüllünü Gamze Büktel arkadaşımız,

2018 yılında düzenlediğimiz ikinci çekilişteki Paris Gezisi ödülünü Şaban Çakır arkadaşımız,

2019 yılındaki Kars-Çıldır gezisi çekilişini ise Yavuz Selim Okay kazanmıştı.

Yeni şanslı kişinin kim olacağını heyecanla bekliyoruz. :).