Alper Hasan Üke ile "Fotoğraflarla Küba" Söyleşisi

Yazar Nihat Karadağ 10/03/2017 0 Yorum Etkinlik,

ALPER HASAN ÜKE ile FOTOĞRAFLARLA KÜBA

24 Mart 2017 Cuma saat 19:30

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz "Ustalarla Soru Cevap" ve "İçimizden Biri" söyleşilerine PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda devam ediyoruz...

 

 

2017'nin 2. konuğu Küba'yı birçok defa fotoğraflamış olan Alper Hasan Üke.

 

 

Daha önce birçok defa Küba'ya gitmiş ve fotoğraflamış olan Üke, Küba deneyimlerini fotoğraflar eşliğinde sizlerle paylaşacak. Küba'ya giderken neler yapmalı? Küba'da nerelere gidilmeli? En iyi fotoğraflar hangi bölgelerden çıkar? Küba'da fotoğraf çekmenin ipuçları? Ambargo öncesi ve sonrası Küba? Che, Fidel, Havana, Puro, Salsa ve daha birçok konuyu Alper Hasan Üke'den dinleyeceksiniz.Ayrıca sizlerin merak ettiği soruları da yanıtlayacak.

 

 

24 Mart 2017 Cuma günü saat 19.30'da PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu'nda gerçekleşecek söyleşiye kayıt için aşağıdaki forma isim-soyisim, telefon ve mail adresinizi yazarak onaylamanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Kayıtlar 20 kişi ile sınırlıdır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

 
Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır. Günde 1 kez sayfa yenilenmekte ve yeni kayıt yaptıranlar eklenmektedir.

 

 

ADRES: Galatasaray Lisesi Karşısı / Meşrutiyet Cad. No:13 Kat:4 BEYOĞLU/İSTANBUL

Haritada konumu görmek için TIKLAYINIZ...

TELEFON: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

 

 

KATILIM ve KAYIT:

 

KATILIMCILAR:

1- Murat Doğan

2- Hasene Yılmaz

3- Yunus Yüce

4- Tibet Atılgan

5- Neylan Doğan

6-Berhan Arısoy

7-Zerrin Cantürk

8-Ahmet Kayaalp

9-Hatice Ayaksız

10-Fikriye Bulunmaz