Paris Gezisi Kazanın

Yazar Nihat Karadağ 01/06/2017 0 Yorum Etkinlik,Yarışma,

 

ÇIKMAZ DEMEYİN, ŞANSINIZI DENEYİN... 

 

PARİS GEZİSİ HEDİYE EDİYORUZ...

 

Uzun yıllardır fotoğraf eğitimi veriyoruz. Bu nedenle eğitim ve gezilerde yolumuzun kesiştiği bir çok kişi oldu. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Biz sizlerden, sizler de bizden bir şeyler öğrendiniz. Hem fotoğrafa, hem de hayata dair...

 

Yolumuzun kesiştiği insanlara bir jest yapalım dedik ve çekilişle 1 kişiye Paris Gezisi hediye etmeye karar verdik. Çekiliş 30 Aralık 2017 günü Taksim Merkez Şubemizde gerçekleştireceğimiz 10. yıl kutlaması esnasında yapılacak. Üstelik başka sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak...

 

 

Çekilişe katılım şartları aşağıda belirtilmiştir. Lütfen sonuna kadar okuyunuz. 


1- Bu çekilişten, sadece PhotoPlay'den kurs almış, gezilerine yada etkinliklerine katılmış olan kişiler yararlanabilir. Bizi tanımayan kişiler yorum yapıp puan verse dahi, çekilişe katılamazlar.
2- Linkleri aşağıda belirtilmiş olan FacebookGoogle ve Foursquare da yer alan "PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu" sayfalarına yapacağınız yorum ve puanlamayla çekilişe katılabilirsiniz. 
3- Sosyal medya profillerimizde yaptığınız her yorum ve puanlama, 1 çekiliş hakkı kazandırır. Yani Facebook, Google ve Foursquare hesaplarının hepsinde yorum yapıp puan verirseniz, toplamda 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. 
4- Son katılım tarihi 30 Aralık 2017'dir. Bu tarihe kadar sosyal medya hesaplarımıza yorum yapıp puan veren herkes, çekilişe katılabilecektir. 
5- Çekiliş sonucu 03 Ocak 2018 günü, mesai bitimine kadar bu yazının altında ve facebook sayfamızda (www.facebook.com/fotografcilikkurslari) paylaşılacaktır. 
6- Paris Gezisi ayrıntıları aşağıda yer almaktadır. 

 

NOT: Düşük puan vermeniz yada bizi eleştirmeniz kesinlikle önemli değildir. Çekilişi etkilemez. Hakkımızda ne düşünüyorsanız açıkça yazabilirsiniz. Önemli olan, sizlerin sayesinde diğer insanların bizi tanıması. 

 

Facebook: https://www.facebook.com/pg/fotografcilikkurslari/reviews/
Google: https://goo.gl/P6NUiR
Foursquare: https://tr.foursquare.com/photoplaytr

 

Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

 

 

Nihat KARADAĞ

PhotoPlay Fotoğraf Eğitmeni

 

DUYURU: Bir önceki 500 TL Para Puan ödüllü çekilişte kazanan şanslı kişi Gamze Büktel olmuştur. Kendisini tebrik ederiz. 

30 Aralık 2017 tarihinde, Taksim Şubemizdeki 10. yıl kutlaması esnasında yapılan çekilişte, Paris Gezisi'nin kazananı Şaban Çakır olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz...